FURNITURE / Tables / Pedestal 13196356
nr 1319 6356
PEDESTAL
one pair. Height: 78cm, wear, damages.
Ett par. Höjd: 78cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1100
Monday April 13 2020
at 20:58:28
700 kr
900 kr
1.000 kr